Громадська організація “Центр Інновацій” міста Рівне проводить свою діяльність в соціальному напрямку. Це допомога дитячим будинкам міста Рівне та області, допомога пенсіонерам, людям з фізичними та психічними вадами та за можливості іншим соціально-незахищеним групам населення.

Головне завдання рівненської громадської організації “Центр Інновацій” допомагати громадянам, сім`ям, соціальним групам, що опинилися у скрутному становищі, розібратися в ситуації і знайти вихід, використовуючи особисту ініціативу, власну працю та наявні ресурси.

Діяльність громадської організації “Центр Інновацій” спрямована на підтримку соціальних ініціатив: підтримка центрів розвитку дитини, які працюють за розвиваючими методиками (система Монтессорі), створення нових центрів розвитку дитини з елементами інклюзивної освіти. Розробка Програми  розвитку для дітей з особливими потребами з елементами інклюзивної освіти. Партнером в реалізації даного проекту на території міста Рівне обрано http://umkastudio.com.ua/, де навчання здійснюється на основі системи Монтессорі.