• admin

   

7 лютого 2017 року у світі відзначили День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.

У Рівному в Навчальному інформаційно-інноваційному центрі комунальної установи «Рівненський міський методичний кабінет» відбулася зустріч учителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів міста з регіональним координатором BrainBasket foundation у Рівненській області Ігорем Шминдруком, який презентував ініціативу проведення позакласних заходів для учнів та працівників закладів освіти з правил безпечного використання мережі Інтернет.

На зустрічі презентували сценарій проведення заняття, розроблений Оленою Черних, координатором Дня безпечного Інтернету в Україні. Увагу з акцентували на дотриманні основних правил поведінки під час роботи в мережі Інтернет та проінформовано про те,  яких сервісів, квестів та челенджів потрібно остерігатись.

Вчителі зі шкіл Костюченко Ольга Леонідівна (ЗОШ №1 ім. В.Г. Короленка), Рицька Вікторія Федорівна, Медведюк Катерина Олександрiвна (ЗОШ №6), Чернова Ольга Ігорівна (НВК №12), Удодік Ірина Миколаївна (НВК №26) провели уроки безпечного інтернету для учнів Рівного з допомогою матеріалів семінару.

В результаті школярі мали нагоду дізнатися про головні Інтернет-загрози, переглянули навчальні відео які попереджують про безпеку в мережі,а також спробували визначитися з правилами безпечного користування інтернет ресурсами.

Учителі також звернули увагу на небезпечні квести, які поширюються у мережі.

На заключному етапі задля закріплення навчального матеріалу, учні прийняли участь у вікторині , щоб перевірили свої знання щодо правил безпечного користування Інтернету.