• admin

   

Ми раді повідомити, що 2 команди з Рівного “Mrs. Always Right” та “SMART teens” 13 травня презентуватимуть свої проекти на First Regional PITCH DAY  Technovation Challenge Ukraine у м. Києві.

Нагадуємо, щоTechnovation — це флагманська програма некомерційної організації Iridescent, є найбільшим в світі міжнародним конкурсом в сфері технологічного (ІТ) підприємництва для дівчат.

Щороку Technovation допомагає дівчатам віком від 10 до 18 років скласти бізнес-план і створити мобільний додаток, який буде вирішувати проблеми спільноти. З 2009 року понад 10 тисяч дівчат з 78 країн світу взяли участь у цій програмі. Цього року Україна приєдналася до всесвітнього конкурсу і команди з м. Рівне також приймають участь.

Команда дівчат з Рівненської гуманітарної гімназії “Mrs. Always Right” презентуватимуть додаток спрямований на вирішення проблеми засмічення навколишнього середовища у м. Рівному. Проект має назву “Waste away – ecology save”.

Команда “SMART teens” із Рівненської Загальноосвітньої школи – Спортивної школи №26 презентуватимуть ідею додатку “Study helper”, який виступає як платформа пошуку репетитора чи учня, де бажючі зможуть знайти собі репетитора або ж учня.

Протягом двох місяців дівчата наполегливо працювали над своїми проетами та ідеями для покращення м. Рівне. Підтримати та допомогли впродовж усього проекту дівчат ментори Анна Якубовська, Вікторія Березюк від ГО “Центр Інновацій” та Карина Вознюк від “KID’IT”

Нам залишається тільки побажати успіхів нашим командам і підтримати на регінальному кокурсі програми Technovation Challenge.