Ось, ми вже наближаємося до фінішної прямої міжнародного конкурсу Technovation Ukraine, де за умовами конкурсу дівчатам необхідно створити власний прототип мобільного додатку, бізнес план та маркетингову стратегію. Нагадуємо, що ментори з ГО Центр Інновацій та KidIT координують 4 команди з м. Рівного. Цього року лише дві команди вирішили презентувати свої проекти у всесвітньому конкурсі: “Mrs. Always Right” та “SMART teens”.
Як вже зазначалося раніше, що команди працюють над суспільно важливими проблемами. Команда дівчат Рівненської гуманітарної гімназії “Mrs. Always Right” завершують працювати над проектом “Waste away – ecology save”. Додаток спрямований на вирішення проблеми засмічення навколишнього середовища у м. Рівному.
Команда “SMART teens” із Рівненської Загальноосвітньої школи – Спортивної школи №26 також завершують роботу над своїм проектом у галузі освіти.
Дівчата розробляють прототип додатку, який виступає як платформа пошуку репетитора чи учня. Протягом останніх двох тижнів команди активно займалися написанням бізнес плану, аналізом ринку та розробкою прототипу мобільного додатку.
Наразі дівчата готуються до презентації їхньої роботи на всесвітньому рівні, а для цього їм необхідно відзняти два презентаційних відео: демо та пітч. У демо відео команди презентують мобільний додаток та його функціонал. У пітч відео дівчата презентують себе, як команду та проблему, яку вирішує їх додаток.