• admin

   

Нагадуємо, що ГО “Центр Інновацій” допомагає 4 командам з Рівного у  міжнародному конкурсі Technovation Challenge. До співпраці залучили IT-спеціаліста Карину Вознюк з  “KID`IT”.

Команда дівчат “Mrs Always Right” з Рівненської гуманітарної гімназії працюють на проектом у галузі навколишнього середовища, де вони пропонують варіант очищення вулиць м. Рівного від сміття.

Наступна команда “SMART teens” – це учениці з Рівненської НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – Спортивна школа №26”. Із запропонованих категорій  учасниці обрали категорію освіта.

Ще дві команди “N2 D” та “Creation” із Загальноосвітньої школи №6. Команда дівчат “N2 D” працює в освітньому напрямку, дівчата вирішують проблему покращення вивчення навчального матеріалу учнями. Учасниці конкурсу “” також, як команда “Mrs Always Right” підіймають питання забруднення м. Рівного та пропонують цікаве вирішення цієї проблеми.

Оскільки дедлайн наближається – дівчата активно працювали упродовж тижня над бізнес планом і стратегією реалізації проекту.