5-11 грудня 2016 року  по всьому світу відбулася ініціатива “Hour of Code”, яка у Рівному проходила за ініціативи Управління Освіти, ГО «Центр Інновацій», технологічного майданчику KID`IT, та ІТ-компанії SoftServe, JoyRocks.

Hour of Code (Година коду) – це глобальна ініціатива, спрямована на популяризацію інформаційних  технологій. У всьому світі до неї приєдналося понад 200 мільйонів школярів.

Цього року у Рівному за ініціативи ГО «Центр Інновацій», KID`IT та ІТ-компаній SoftServe, JoyRocks і підтримки міського управління освіти «Година коду» вперше була проведена у школах міста. До тижня комп’ютерних наук долучилися 10 шкіл м. Рівного, близько 200 учнів з 6 по 10 клас спробували себе у ролі програміста. Інтерактивні уроки побудовані на мові програмування Scratch та на добре відомих дітям комп’ютерних іграх – Angry Birds, Minecraft, Star Wars та ін.

Заняття проходили під час уроків інформатики,  у комп’ютерних класах шкіл. Кожен з учасників отримав сертифікат про участь в акції.

«Я дуже рада, що у мене була така можливість долучитися до всесвітньої ініціативи Година коду. Це був веселий час проведений разом з учнями, «ніньдзями» з KID`IT, командами з крутих компаній SoftServe, JoyRocks. Дякую вам, ви неймовірні, ви зробили цю годину! Також дякую Управлінню освіти м. Рівного за сприяння у проведені події Година коду.» – менеджер зі зв’язків з громадськістю Анна Якубовська.

Організатори сподіваються, що наступного року до акції «Година коду» долучиться більше шкіл не тільки нашого міста, а й населених пунктів Рівненської області. Тому, що  популяризація інформатики серед у школах та поза її межами дозволить молоді у майбутньому здобути якісну освіту та знайти високооплачувану роботу в Україні чи за кордоном.