25-26 листопада у Рівному  відбувся ІІ етап Міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал», де  представники влади та уряду України, власники бізнесів та інвестиційної нерухомості, інвестори, експерти з інвестицій та політики зустрілися щоб обмінятися ідеями та відверто поговорити про розвиток економіки України та західноукраїнського регіону.

Ключове завдання Міжнародного Бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал» полягає в тому, щоб показати закордонним міжнародним інвесторам та потенційним партнерам, що Рівненщина – це дуже вигідний та якісний регіон для розвитку спільних проектів та вкладання інвестицій. А з іншого боку, продемонструвати, що обласна і міська готові створювати умови, супроводжувати інвесторів, готові давати їм всі преференції для того, щоб вони почували себе у Рівному чи в регіоні дуже комфортно.

Другий  етап Бізнес-форуму «Велике Рівне. Інвест потенціал» це:

– Презентація більше 100 найперспективніших інвестиційних проектів Рівного та західної України;
– Більше 50 власників інвестиційної нерухомості;
– Презентації Start-Up проектів;
– Місце зустрічі української, міської та обласної влади з бізнесом;
– Створення нетворкінгу;
– Можливість поспілкуватися із експертами інвестиційної діяльності.

Основні питання, які були підняті під час Форуму:
Як забути про перепони залучення інвестицій;
– Як залучити
 Європейські та міжнародні кошти;
– Сучасні прийоми інвест менеджменту;
– Як отримати безкоштовну експертну підтримку;
– Ярмарка
 інвестиційних об’єктів.

Захід проводився з метою об’єднання зусиль і можливостей Уряду, органів регіональної та місцевої влади, вітчизняних та міжнародних бізнесових структур, донорських організацій, громадськості Рівного та області, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності економіки регіону; енергоресурсозбереження; ефективне використання транзитного потенціалу, людських, виробничих, природних ресурсів Рівненщини та обласного центру.